Tagy: volejbalový turnaj

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Druhý turnaj 1. ligy AVL ve znamení dramatických koncovek!
  Druhý turnaj brněnské volejbalové AVL ligy se odehrál v sobotu 22. listopadu a zúčastnil se jej i tým Laviny. O krásný volejbal a dramatické koncovky nebyla nouze! Více zajímavostí v článku...
 2. První liga AVL nabídla skvělé zápasy!
  V sobotu 25. října proběhl první turnaj 1. ligy AVL. V této sezóně se jej účastní i tým Laviny a i když výsledky nebyly až tak výrazné, předvedená hra byla skvělá!
 3. Přípravný volejbalový turnaj AVL - to byla jízda!
  V půlce října se na brněnské veterinární univerzitě uskutečnil přípravný volejbalový turnaj AVL. Zúčastnil se jej i tým Laviny a jak si vedl se dozvíte v tomto článku!
 4. Burčákový turnaj v Kyjově aneb pohodový volejbálek!
  Koncem září se uskutečnil tradiční volejbalový turnaj v Kyjově. Ani tým Laviny na něm nechyběl a jak si vedl, se dozvíte právě v tomto článku!
 5. Lavina ovládla volejbalový turnaj Mendelovy univerzity!
  V sobotu 26. dubna se tým Lavina zúčastnil volejbalového turnaje Mendelovy univerzity a naprosto suverénním výkonem jej ovládl! Jak turnaj probíhal se dozvíte v článku!
 6. Jakpak dopadl přebor Masarykovy univerzity ve volejbale?
  V sobotu 12. dubna se odehrál 23. přebor Masarykovy univerzity ve volejbale. Jak se týmům dařilo a jak celý turnaj skončil se dozvíte v tomto článku!
 7. První ročník volejbalového turnaje Komínská roura
  V neděli 21. září se tým Laviny zúčastnil prvního ročníku volejbalového turnaje Komínská roura. Turnaje se zúčastnily velmi kvalitní týmy, ale přesto tým Lavina odvedl slušnou práci. Jak se dařilo?

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 1