Tagy: vytápění

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. V kterých místnostech domu lze použít podlahové vytápění?
  Vlastníte-li rodinný dům, pravděpodobně jste zvažovali možnosti vytápění. Jednou z velmi rozšířených forem vytápění je podlahové vytápění. Pojďme se podívat v kterých místnostech domu je vhodné jej využít.
 2. Jaké výhody přináší vytápění v krbu či kamnech?
  Jestliže máte vysoké účty za teplo, protože vytápíte na plyn či elektřinu, zkuste popřemýšlet o krbových kamnech. Kromě úspory financí přináší toto vytápění i další zajímavé výhody...
 3. Jaké výhody i nevýhody nám může přinést podlahové vytápění?
  Trh s podlahovým vytápěním nám nabízí široký výběr různých typů vytápění. Každý má své pro i proti a je vhodný pro určité využití. Pojďme si představit výhody a nevýhody jednotlivých typů podlahového vytápění.
 4. Na co je důležité myslet před pořízením kamen?
  Kamna patří k velice příjemnému a zároveň praktickému doplňku do bytu či chalupy. Mají však své výhody i nevýhody na které je třeba před pořízením myslet. V tomto článku si hlavní z nich představíme.
 5. Jaké jsou výhody i nevýhody akumulačních kamen?
  Akumulační kamna jsou stylovým a často používaným druhem vytápění v chatách a chalupách. Přinášejí nám hodně výhod, ale mají i své nevýhody. Na přednosti, ale i zápory akumulačních kamen se podíváme v tomto článku.
 6. Jak fungují tepelná čerpadla?
  Vytápění tepelným čerpadlem se řadí mezi velmi efektivní druhy vytápění. V tomto článku si představíme na jakém principu tyto tepelná čerpadla fungují.
 7. Proč si pořídit do bytu krb?
  Zvažujete zakoupení krbu, ale stále váháte nad výhodami tohoto typu vytápění? Připravili jsme pro vás několik rad a tipů, proč by se mohlo krbové vytápění, stát tou správnou volbou i pro vás.
 8. Novinky ze světa stavitelství
  Stavíte dům nebo třeba vrata? Zde Vám odborníci pomohou zorientovat se v novinkách ve stavitelství v několika kategoriích např. Vratové systémy, pasivní domy či stavební materiály. Protože stavitelství není jen o cihlách!

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 1